Více obrázků

BattleZombies (boxart)

BattleZombies

Hodnocení: (0 lidí)
Žánr: akční
Velikost dat ke stažení: 45,00 MB
Lokalizace: české titulky
Vydavatel: Ebenit
Vývojáři: Ebenit
Aktivace (DRM): cd klíč

Cena: 49 Kč

Popis hry

Stávající obsah hry bude průběžně doplňován bezplatnými aktualizacemi o nové zbraně, předměty atd.

O hře

České studio Ebenit již přes rok vyvíjí PC tahovou multiplayer hru BattleZombies, která kombinuje to nejlepší z her jako Worms nebo Pocket Tanks s vlastními nápady a inovacemi, doplněnými o populární zombie tématiku.

Multiplayer:

Hra BattleZombies je zaměřena primárně na hru více hráčů. Bude ji možné hrát až ve 4 hráčích na jednom PC, nebo přes LAN, a to v několika herních módech. Do půl roku od vydání je naplánováno doplnění o možnost hrát multiplayer přes internet, a to formou bezplatného přídavku.

Editory:

K dispozici je jednoduchý editor map, ve kterém je vytvoření vlastní mapy otázkou chvilky. Totéž platí o editoru zombie, obsahující přes čtyřicet typů částí těl a oblečení, jejichž kombinací vytvoříte nespočet originálních postav.

Zbraně:

Další důležitou složkou hry je zbraňový arzenál. Patří sem obligátní bazuka, puška či dynamit. Každá ze zbraní má několik druhů nábojů a každý se hodí pro jinou situaci. Z bazuky tak lze vypálit radioaktivní či ledovou střelu, která udělá z nepřítele kostku ledu, nebo naopak ohnivou střelu, která nepřítele popálí či dokonce sežehne na uhel. Nechybí ani teleport, drtivý raketový nálet a podobně.