Více obrázků

European Bus Simulator 2012 (boxart)

European Bus Simulator 2012

Hodnocení: (0 lidí)
Žánr: simulátor
Velikost dat ke stažení: 4 096 MB
Lokalizace: české titulky
Vydavatel: Astragon
Vývojáři: TML-Studios
Aktivace (DRM): žádná

Cena: 99 Kč

Původní cena: 399 Kč

Popis hry

Opravdovější je už jen skutečnost!

Nejnovější hrou z dílny vývojářského studia TML je „Bus-Simulator 2012“. Počítejte s tím, že vás ohromí! Vžijete se do role řidiče autobusu a usednete za volant věrně zpracovaného německého vozu, se kterým se můžete vydat, kamkoli budete chtít.

Nechte se unést dokonalostí v detailech. V tomto simulátoru je věrně zachycen každý technický parametr. Zapněte větrání, když se začnou mlžit okna, a nespouštějte oči z tachografu, abyste dodrželi povinné přestávky. Prostřednictvím digitálních ukazatelů můžete v autobuse sledovat teplotu motoru, stav chladicí kapaliny a oleje a množství nafty.

Naplánujte trasu a projeďte na 450 zastávek a nádraží německého města. Uchvátí vás realisticky se chovající účastníci silničního provozu řízení počítačem, ať již to jsou vozidla či chodci. Na zastávce to pak budete vy, kdo rozhodne: jízdenka pro důchodce, nebo denní permanentka? Cestující vaše vstřícné jednání ocení buď přátelským „děkuji“, nebo nevrlým zabručením.

Takovou míru reality neobsahoval ještě žádný autobusový simulátor: V 3D světě bez omezení pohybu, ve světě plném zajímavých podrobností, pokaždé objevíte něco nového. Nezapomeňte ale na dodržování jízdního řádu a respektování pravidel silničního provozu!

Charakteristika hry:

• Detailní modely autobusů s realisticky ztvárněnou technikou a fyzikou zajišťují vysoký stupeň reality.

• Linky, které si plánujete sami.

• Systém odměn.

• Ohromný 3D svět se svobodou pohybu věrně napodobující německé město.

• Spousty kolemjdoucích a vozidel realisticky ovládaných počítačem.

• Realisticky ztvárněný všední den řidiče autobusu.

• Prostřednictvím zabudované funkce je možné karosérii přelakovat a o svůj výtvor se podělit s ostatními hráči přes internet.