Civilization: Beyond Earth (PC) (boxart)

Civilization: Beyond Earth (PC)

Hodnocení: (0 lidí)
Žánr: strategie
Velikost dat ke stažení: 8 192 MB
Lokalizace: anglicky
Vydavatel: 2K Games
Aktivace (DRM): Steam

Cena: 149 Kč

Litujeme, ale tato hra není momentálně skladem. Zkuste to později nebo zadejte vaši emailovou adresu a my vás budeme informovat, jakmile bude hra opět v naší nabídce.

Popis hry

Sid Meier's Civilization®: Beyond EarthTM je nový, sci-fi přírůstek do oceňované série Civilization. Odehrává se v budoucnosti, v době, kdy je svět destabilizován událostmi globálního významu a spěje do záhuby. Je nastolen nový světový řád, budoucnost je nejistá. Lidstvo se snaží dát dohromady, znovu zformované národy soustřeďují své zdroje do průzkumu vesmíru, aby zde vytyčily nový start pro lidstvo.
Součástí jedné z těchto expedic s úkolem najít domov mimo Zemi jste i vy. Vy napíšete novou kapitolu historie lidstva; převedete své lidi přes nové hranice a vybudujete civilizaci ve vesmíru. Prozkoumejte a kolonizujte cizí planetu, vyvíjejte nové technologie, budujte mocné armády, stavte neuvěřitelné architektonické divy a vtiskněte vašemu novému světu podobu. Na své cestě musíte podstoupit řadu zásadních rozhodnutí. Od výběru sponzora a vytvoření kolonie až po volby ultimátní cesty pro civilizaci. Každé rozhodnutí otevírá nové možnosti.
Vlastnosti:
Založte nové dobrodružství: vytvořte si vlastní kulturní identitu a vyberte jednoho z osmi sponzorů expedice, z nichž každý má svého vlastního vůdce a unikátní herní výhody. Sežeňte kosmickou loď, shromážděte náklad a kolonisty - váš výber určí startovní podmínky na nové planetě.
Kolonizujte cizí svět: prozkoumávejte novou planetu, objevujte její nástrahy i přednosti. Čeká vás nebezpečný terén, zvláštní přírodní zdroje a nepřátelská stvoření. Postavte základnu, objevujte starobylé pozůstatky cizích forem života, zkroťte neznámé živočichy, vybudujte prosperujících města a obchodní stezky, které vašim lidem přinesou bohatství.
Technologická síť: cesta do nejisté budoucnosti se odráží v technologických pokrocích, které přicházejí po řadě nelineárních voleb ovlivňujících vývoj lidstva. Technologická síť se rozkládá napříč třemi tématy, která jsou široká sama o sobě. Každé z témat má vlastní podmínky pro vítězství.
Systém questů: questy, které vycházejí z historie planety, vás provedou sérií vedlejších misí. Vedlejší mise vám pomohou získat zdroje, upgradovat jednotky a postoupit ve hře dále.
Orbitální vrstva: postavte a rozmístěte pokročilé satelity pro vojenské, ekonomické a vědecké účely, které vám poskytnou strategické obrané a útočné možnosti, a podporu z orbitu.
Přizpůsobování jednotek: odemykejte různé upgrady na technologické síti a upravte si jednotky tak, aby vyhovovaly vašemu hernímu stylu.
Multiplayer: až osm hráčů může soupeřit o nadvládu nad cizím světem.
Podpora modů: bohatá podpora modifikací umožňuje upravovat a rozšířovat herní zážitek.