Civilization V: Gold Edition (PC) (boxart)

Civilization V: Gold Edition (PC)

Hodnocení: (0 lidí)
Žánr: strategie
Lokalizace: anglicky
Vydavatel: 2K Games
Aktivace (DRM): Steam

Cena: 299 Kč

Litujeme, ale tato hra není momentálně skladem. Zkuste to později nebo zadejte vaši emailovou adresu a my vás budeme informovat, jakmile bude hra opět v naší nabídce.

Popis hry

V pořadí již páté pokračování slavné serie Civilization - tentokrát v nové 3D grafice se spoustou novinek. Hra od 2K Games přináší hexagonové pole, které umožňuje hlubší strategii, větší realističnost a organické prostředí krajiny, které můžete objevovat ve své říši. Titul obsahuje plně animované vůdce, kteří s vámi spolupracují z obrazovky diplomatické scény a dokonce poprvé mluví svým rodným jazykem.Války mezi říšemi jsou časté, armády dominují krajině a souboje jsou mnohem víc vzrušující a intenzivnější než kdy dřív. Přidání možnosti bombardování umožňuje střílet zbraněmi za liniemi a vyzve vás k vytváření lepší strategie k dosáhnutí vítězství na bitevním poli. Kromě toho má hra také rozšířené možnosti pro komunitu, modding a také multiplayerové elementy.

Balení obsahuje Civilization V, datadisk Civilization V: Gods and Kings a všechny dostupné přídavky do hry.

Hlavní rysy:

Uvěřitelný svět - víc než jen strategická hra. Rozšířený vizuál a pohlcující audio vás láká stát se králi, kteří převezmou otěže moci a vytvoří mocnou říši. Civilization nabízí nejrůznější rozsáhlé, realistické a rozmanité krajiny, které hráči mohou prozkoumat.

Lákavá prezentace - intuitivní prostředí, které snadno vtáhne do hry jak nové hráče, tak i veterány Civilizace. Pod vedením řadou důvěryhodných rádců, kteří vysvětlí herní funkce a poskytují poradenství při důležitých rozhodnutích.

Obrovské bitvy - souboje nikdy nebyly tak zábavné a podmanivé. Války mezi říšemi budou intenzivnější díky armádám rozpínajícím se napříč krajinou. Přidání možnosti bombardování umožňuje hráči střílet zbraněmi za liniemi a vyzívá hráče vytvářet tak lepší strategie.

Živá historie - napište svůj vlastní epický příběh, pokaždé když hrajete. Vyberte si jednu z historických civilizací a veďte ji od doby kamenné až po kosmický věk.

Vylepšená diplomacie - vyjednávejte s těmi historicky nejprohnanějšími vládci. Každý s dokonale připraveným plánem na vítězství. Úspěšná diplomacie bude záležet na hráčově opatrném řízení vztahů s ostatními vůdci.

Městské státy předvedou nové diplomatické bitevní pole, na kterém hlavní mocnosti světa soupeří o nadvládu.

Komunitní in-game hub: soupeřte s jinými hráči z celého světa přes internet a Play by Email, nebo soupeřte lokálně pomocí Hotseat a LAN zápasů, které nabízí nekonečné způsoby, jak vládnout světu. Hra samotná nabízí hub komunitní aktivity, umožňující schopnost sdílet scénáře, porovnávat skóre, chlubit se úspěchy a navštěvovat nejživější fanstránky.
Možnost modů: s nebývalým nástrojem na modding máte nekonečné množství možností jak upravit hru Civilization V podle svých představ.