Více obrázků

Farming Simulator 2015 (boxart)

Farming Simulator 2015

Hodnocení: (8 lidí)
Žánr: simulátor
Velikost dat ke stažení: 1 024 MB
Lokalizace: české titulky
Vydavatel: GIANTS Software
Vývojáři: GIANTS Software
Aktivace (DRM): online ověření CD klíče

Cena: 329 Kč

Původní cena: 599 Kč

Litujeme, ale tato hra není momentálně skladem. Zkuste to později nebo zadejte vaši emailovou adresu a my vás budeme informovat, jakmile bude hra opět v naší nabídce.

Popis hry

Farming Simulator 15 vás zve do náročného světa moderního farmaření. Postavte se výzvám farmářského života včetně chovu zvířat (krávy, slepice a ovce), pěstování plodin a jejich prodeje. Starejte se o svou farmu a rozvíjejte ji v obrovském otevřeném světě, které nyní obsahuje i zcela nové severské prostředí. Seznamte se s obyvateli, kteří vám zadají úkoly, a dokažte, že jste všestranně nadaný farmář! Farming Simulator 15 představuje novou aktivitu: kácení stromů! Starejte se o les na své mapě pomocí nových dostupných vozidel a strojů jako třeba nákladních vozů na klády, motorových pil, štěpkovačů a přívěsů.

Toto nové vybavení se připojuje k dlouhému seznamu věrně reprodukovaných farmářských vozidel – včetně značek Case IH, Deutz-Fahr a Lamborghini – které budete moct nalézt v nové garáži. K dispozici budou také nové značky z oboru jako New Holland, Ponsse a další! Aby byla vaše vozidla čistá, navštěvujte pravidelně myčky. Kdo by ve své garáži chtěl špinavý traktor? Farming Simulator 15 také přichází s online režimy a službami. Starejte se o farmu až s 10 přáteli online nebo na místní síti. Také můžete sdílet modifikace, vozidla a vybavení s hráči z celého světa, což vám umožní v podstatě neomezený obsah a bezpočet hodin herní doby!
Postavte se výzvám moderního farmaření v podobě chovu zvířat a pěstování rostlin

Rozvíjejte svou farmu pomocí dalších modulů v obrovském otevřeném světě včetně nové severské krajiny

Spravujte své hospodářství a starejte se o prodeje svého zboží

Ovládejte více než 100 věrně reprodukovaných farmářských vozidel včetně těch nejuznávanějších značek jako New-Holland, Deutz-Fahr a dalších

Objevte svobodu dřevorubectví díky zcela novým nástrojům a vybavení

Seznamte se s obyvateli přilehlého městečka, kteří vám zpřístupní nové mise a výzvy