GTA V (PC Rockstar) (boxart)

GTA V (PC Rockstar)

Hodnocení: (3 lidé)
Žánr: akční
Velikost dat ke stažení: 60,00 GB
Lokalizace: anglicky
Vydavatel: Rockstar Games
Aktivace (DRM): Social Club

Cena: 559 Kč

Litujeme, ale tato hra není momentálně skladem. Zkuste to později nebo zadejte vaši emailovou adresu a my vás budeme informovat, jakmile bude hra opět v naší nabídce.

Popis hry

Grand Theft Auto V je nejrozsáhlejším a nejambicióznějším projektem, na jakém společnost Rockstar Games kdy pracovala. Naprosto beze zbytku využívá každičký gram výkonu, jejž současná generace konzolí a stolních počítačů nabízí. Los Santos, rozlehlá, slunečná metropole, plná svépomocných guru, vycházejících hvězdiček i blednoucích celebrit, kterým kdysi záviděl celý západní svět, se snaží zůstat nad vodou v době ekonomické nejistoty a laciných reality show. Uprostřed celého toho zmatku zvažují své vlastní šance na přežití a úspěch tři velmi odlišní kriminálníci.Franklin, bývalý gangster z ulice, hledá skutečné příležitosti a velké peníze. Michael bývalý profesionální trestanec, jehož odchod do důchodu je mnohem méně růžový, než v jaký doufal. A Trevor, násilný maniak, který je ovládán lacinými drogami. Výběr možností se zužuje a hlavní hrdinové riskují všechno v sérii odvážných a nebezpečných loupeží, které můžou změnit jejich život.Co nás čeká?

Volný a obrovský svět jak ho známe - nebo možná neznáme?!

Nová úžasná úroveň detailů, větší dohled do dálky, hezčí textury, hustější doprava na silnici a zvýšené rozlišení grafiky vdechne nový život do měst, pouští i oceánů. Vylepšení herního světa zahrne novou divokou zvěř, vymakanější systém počasí a efektů, i spoustu nových detailů, které sami objevíte.

Součástí bude i zdokonalené GTA Online s rozšířenými nemovitostmi, vehikly a schopnostmi postav, v kompetitivních i kooperativním režimech. Veškerý obsah, který pro GTA Online od vydání vyšel, bude ihned i na nových platformách.

Hra za více postav. Neaktivní postavy si zatím budou dál žít svým životem a proto může docházet po převtělení ke vtipným situacím.
Zbrusu nový způsob vyprávění příběhu.

Nakupování domů sice padá, ale budete mít možnost tvrdě vydělané peníze investovat do filmového průmyslu nebo do nákupu vinic.
Vylepšení bojového systému.

Speciální vozidla jako - jízdní kola, motorky, čtyřkolky, vodní skútry, vrtulníky a letadla.

Spousty hodiny zábavy ve variabilním městě, který doplňuje dynamicky pojatý systémem vedlejších úkolů. Z minutové oddechovky se tak může stát práce na několik hodin.

Video editor pro pokročilý střih videí z hraní.