Heroes of Might and Magic VI (PC) (boxart)

Heroes of Might and Magic VI (PC)

Hodnocení: (0 lidí)
Žánr: strategie
Velikost dat ke stažení: 8 192 MB
Lokalizace: české titulky
Vydavatel: UbiSoft
Aktivace (DRM): UPlay

Cena: 79 Kč

Litujeme, ale tato hra není momentálně skladem. Zkuste to později nebo zadejte vaši emailovou adresu a my vás budeme informovat, jakmile bude hra opět v naší nabídce.

Popis hry

Dobrodružství v Heroes VI, začínající 400 let před událostmi z Heroes V, katapultuje rodinu hrdinů do dynamického epického přiběhu, ve kterém andělé plánují ukončit - jednou pro vždy - nedokončenou válku s jejich pradávnými nepřáteli - Beztvářnými.

Byl oživel legendární archandělský generál, ale jeho moc je oslabena. Stravován hrůznými vzpomínkami na Války prastarých, plánuje obnovit svoji moc a převzít kontrolu nad Ashanem a zničit jak Beztvářné, tak Démony sérií pečlivě připravených útoků a zrady. Podcenil však sílu až příliš lidské dynastie Griffinů.

Osud těchto Griffinských hrdinů bude určovat hráč.

Hlavní vlastnosti:
Užijte si úžasnou hratelnost Heroes série, přepracovanou dobře známými vývojáři ze studia Black Hole v partnerství s početnými fanoušky série.
Vyzkoušejte si unikátní mix tahové strategie a RPG: Prozkoumávejte obrovské mapy dobrodružství, sbírejte hromady surovin a budujte neobyčejná města. Vypilujte vaši taktiku, abyste zvýšili úroveň vašich hrdinů, najímejte jednotky a připravte je na souboje na exkluzivních bitevních mapách.
Určete svůj osud: Veďte hrdiny z dynastie Griffinů spletitými scénáři. Vyberte si svoji cestu, zhodnoťte svoje volby a přizpůsobte si herní zážitek díky zbrusu novému systému Reputace.
Znovu objevte bohatství světa M&M: Odhalte fantastické krajiny a stvoření světa Ashan. Užijte si vylepšené 3D zpracování a nový, exkluzivní bestiář.
Podělte se s komunitou: Zveřejňujte obsah a soutěžte s přáteli pomocí inteligentnímu rozhraní online komunity.