Live 3 month Gold Membership Card (X-360) (boxart)

Live 3 month Gold Membership Card (X-360)

Hodnocení: (0 lidí)
Žánr: XBOX 360
Lokalizace: anglicky
Vydavatel: Microsoft
Aktivace (DRM): Xbox Live

Cena: 469 Kč

Litujeme, ale tato hra není momentálně skladem. Zkuste to později nebo zadejte vaši emailovou adresu a my vás budeme informovat, jakmile bude hra opět v naší nabídce.

Popis hry

Xbox 360 a Xbox ONE umí víc než jen přehrávat hry jako obyčejná konzole. Připojte vaší konzoli k internetu a otevře se vám zcela nové centrum zábavy a možností dalšího obsahu. Díky zabudovanému WiFi je připojení k internetu velmi jednoduché, ale postačí vám i klasický ethernetový kabel. Vytvořte si tzv. účet Microsoft a vstupte do unikátního světa plného zábavy, her a nekonečného multimediálního obsahu. VÍCE NA XBOX.CZ http://www.xbox.com/cs-CZ/LIVE?xr=shellnav

Zlaté členství Xbox LIVE vám nabízí:

Každých 14 dní 1 hru zdarma ke stažení z Xbox Live díky nabídce Games with Gold - http://www.xbox.com/cs-CZ/Live/game-with-gold - až 26 her za rok zdarma!
Stahování ukázek nejnovějších her zdarma - vyzkoušejte si hry ještě před tím než si je koupíte
Hraní her online - vyzvěte někoho ze svých přátel nebo kohokoliv z více než 48 milionů hráčů na sportovní utkání nebo na závodní okruh
Pohodlné nakupování her a herních dodatků přímo ve vaší konzoli
Jedinečné slevy a speciální nabídky her a herních dodatků
Ovládání konzole přes váš chytrý telefon, tablet nebo počítač díky aplikaci Smartglass. (aplikace je dostupná pro systémy Windows, iOS a Android) Zároven si můžete vytvořit sekundární obrazovku konzole na zařízeních platformy Windows.
Streamování z vašeho PC - propojte vás počítač nebo tablet s Windows 8 a 8.1 a streamujte filmy, hudbu nebo obrázky přímo do vaší konzole (stačí mít obě zařízení na stejné Wifi síti) - žádné kabely ani USB disky
Cloudové uložiště vašich her - umožnuje přístup ke hrám a vašemu profilu z jakékoliv konzole Xbox
Jedinečné aplikace které udělají z vaší konzole centrum zábavy a z vaší televize smart TV - surfování na internetu, cloud, sportovní utkání a video obsahy
Práce s postavičkou představující vaší postavu ve hrách tzv. Avatary

Dostupné aplikace ve službě Xbox Live - http://support.xbox.com/cs-CZ/xbox-live-status

Youtube - sledujte širokou nabídku originálních videí ze služby YouTube.
Internet Explorer - Prohlížení Internetu na televizní obrazovce pomocí aplikace Internet Explorer pro Xbox. Aplikace Xbox SmartGlass spuštěná v telefonu nebo tabletu navíc rozšíří toto ovládání o další funkce.
Onedrive - OneDrive je prostor pro ukládání souborů, k nimž pak můžete získat přístup prakticky z jakéhokoli zařízení. S aplikací OneDrive pro Xbox můžete na televizoru snadno prohlížet fotografie a sledovat videa. Také můžete přehrávat prezentace a prohlížet fotografie a videa, které s vámi někdo sdílí.
Eurosport player - umožňuje sledování přenosů a pořadů jedné z největších sportovních stanic v HD kvalitě.
NHL Gamecenter - nejlepší způsob, jak můžete využívat službu NHL GameCenter Live. Umožňuje sledovat živé přenosy, záznamy a sestřihy v rozlišení HD toho nejlepšího z NHL.
NBA Gametime - Už vám neunikne ani jeden koš. Díky aplikaci NBA Game Time pro službu Xbox 360 můžete sledovat své oblíbené hráče i týmy NBA.
Deezer - poslouchejte více než 30 milionů písniček, propojte váš účet a seznamy skladeb z jiných zařízení a pouštějte je přímo z vaší konzole, již žádné extra přehrávače
Red Bull TV - filmy, pořady, videoklipy a programy této stanice plné extrémních sportů jsou pro zlaté členy zdarma

A mnoho dalších jedinečných aplikací naleznete na xbox.cz http://support.xbox.com/cs-CZ/browse/xbox-360/apps

Účet Microsoft na Xbox Live

Účet Microsoft představuje účet, kterým se můžete přihlašovat do všech zařízení společnosti Microsoft, at již jde o váš počítač či tablet s Windows 8, mobilní telefon Windows, službu Skype nebo konzoli Xbox 360. Pokud účet ještě nemáte můžete si ho vytvořit v jakémkoliv z výše zmíněných zařízení nebo na webových stránkách - https://login.live.com/. Pro přihlášení do účtu můžete použít jakoukoliv emailovou adresu.