Magicka 2 Deluxe Edition (PC) (boxart)

Magicka 2 Deluxe Edition (PC)

Hodnocení: (0 lidí)
Žánr: akční
Lokalizace: anglicky
Aktivace (DRM): Steam

Cena: 189 Kč

Litujeme, ale tuto hru nelze zakoupit

Popis hry

Deluxe Edition obsahuje: Hra Magicka 2, epické roucho se dvěma skiny, epický meč, epická hůl, kultistické roucho, kultistický meč, kultistická hůl, interaktivní mapa Midgård a orchestrální soundtrack Magicky 1.
Co nás čeká?Rebelská kooperativní akční adventura se vrací! V dalším díle Magicky se hráči vyhrabou z trosek Aldrheimu, aby zakusili novou tvář Midgårdu, který přišel ve Válce Čarodějů o téměř všechny Čaroděje. A těch pár, co zbyli, jsou buď šílení a nebo extrémně nebezpeční vůči všem ostatním. Hráči se v roli až čtyř nejmocnějších nenepředvídatelných srandovních Čarodějů, jaké kdy fantasy svět poznal, i s jejich průvodcem Vladem, pouštějí přes Midgård vyzbrojení novou generací proslulého dynamického systému kouzlení z Magicky, aby zase jednou zbavili svět zla.Jako všemocný Čaroděj budete ze špiček prstů vypouštět tísíce kouzel, ať už určených k experimentování a likvidaci vašich nepřátel, nebo je použijete v kombinaci se speciálními Magiemi k anihilaci protivníků nebo poskytnutí nezbytné pomoci vašim společníkům.
Kombinujte až pět živlů v jeden okamžik a (ne)spolupracujte s vašimi přáteli pro ten pravý kooperativní Magicka zážitek.
Kooperace pro čtyři hráče s podporou střelby do vlastních řad.
Plná podpora kooperace! Všechny úrovně a herní režimy v Magicka 2 podporují kooperaci čtyř hráčů včetně okamžitého připojení, checkpointů a dalších podpůrných vychytávek a funkcí.
Střelba do vlastních řad je pořád zapnutá, čímž hra podporuje nečekané vtipné situace, kdy hráči "náhodou" zraní nebo zabijí svéo kamaráda při pokusu o likvidaci nepřítele.
Překonejte nepřekonatelnou přesilu, abyste uspěli v režimu Výzva.