Resident Evil: Revelations 2 Complete Season (PC) (boxart)

Resident Evil: Revelations 2 Complete Season (PC)

Hodnocení: (0 lidí)
Žánr: akční
Lokalizace: anglicky
Aktivace (DRM): Steam

Cena: 299 Kč

Popis hry

Resident Evil: Revelations 2 Aktuálně k titulu Resident Evil Revelations 2 obdržíte bonus DLC - POWERGUN. (3 speciální zbraně pro herní mód "Raid").

Návrat děsivého Resident Evilu v podobě Revelation 2! Atmosferický survival horror nabídne postupně 4 episody napínavého příběhu, kde se setkáme s dvojicí hlavních hrdinek Claire a Moirou... a zanedlouho taky s Barry (otec Moiry) a jeho malou společnicí Natalií. Episody budou vycházet vždy s týdením odstupem a nabídnou prostředí hry, které nahrává pocitu plíživého strachu. Hlavní rysy: Hororová akce ze série Resident Evil. Kooperace - zahráejte si ve dvou! Hra je navržena tak, abychom si mohli zahrát i s kamarádem (všem bez online kooperace). Příběh rozdělený do čtyř napínavých episod, které budou vycházet co týden. Děj odehrávající se mezi pátým a šestým dílem. Ústřední dvojice se ocitne na ostrově, kam byly uneseny. Jejich cílem bude přežít v prostředí plném zombíků.

Minimální konfigurace: Operační systém: Win 7/ Win 8 Procesor: 2.66GHz Intel Core 2 Duo / 2.8 GHz AMD ATHLON X2 Paměť: 2 GB Grafická karta: NVIDIA GeForce 8800GTS nebo lepší, ATI Radeon HD3850 nebo lepší Volné místo na disku: 23GB Zvuková karta: kompatibilní s DirectX 9 Doporučená konfigurace: Operační systém: Win 7/ Win 8 Procesor: 2.7 GHz Intel Core 2 Quad / 3 GHz AMD Phenom X2 Paměť: 4 GB Grafická karta: NVIDIA GeForce GTX560 nebo lepší, ATI Radeon HD6950 nebo lepší Volné místo na disku: 23GB Zvuková karta: kompatibilní s DirectX 9