Ridge Racer Unbounded Full Pack (PC) (boxart)

Ridge Racer Unbounded Full Pack (PC)

Hodnocení: (0 lidí)
Žánr: závody
Velikost dat ke stažení: 6 000 MB
Lokalizace: anglicky
Vydavatel: Namco Bandai Games
Aktivace (DRM): Steam

Cena: 149 Kč

Popis hry

Full Pack obsahuje:

Ridge RacerTM Unbounded
Ridge RacerTM Unbounded - Ridge RacerTM 1 Machine and the Hearse Pack
Ridge RacerTM Unbounded - Ridge RacerTM Type 4 Machine and El Mariachi Pack
Ridge RacerTM Unbounded - Ridge RacerTM 7 Machine Pack
Ridge RacerTM Unbounded - Extended Pack: 3 Vehicles + 5 Paint Jobs

Poslední titul v sérii RIDGE RACER, RIDGE RACER Unbounded přeřazuje, aby si vyryl vlastní cestu plnou destrukce v novém typu arkádového závodění. RIDGE RACER Unbounded přináší do série neočekávaný rozměr přidáním originálního náboje divokého závodního adrenalinu. Připojte se ke gangu pouličních závodníků Unbounded, pod vedením Kary Shindo, a otestujte vaše závodní schopnosti proti oponentům z každé ulice a uličky Shatter Bay. Prokažte vaši cenu, získejte respekt a rozšiřte vaše závodiště.

Hlavní vlastnosti:
Probourejte si vlastní cestu: Kombinace pokročilé fyziky a efektú přináší takovou destrukci, jakou jste před tím nikdy neviděli. Uvolněte svůj vztek, zničte všechno, co vám stojí v cestě, a probourejte si vlastní zkratky.
Závoďte v ulicích velkoměsta: Shatter Bay si žije podle svých vlastních pravidel a nachází se na pokraji roztrháni na kusy silnými vozy řítícími se jeho ulicemi v komerčních zónách, rafinerii, přístavu i na visutých staveništích.
Nový typ závodních strojů: Tradiční závodní auta jsou out a drsňácké pouliční stroje jsou in, včetně legendárních RIDGE RACER aut Angel a Devil.
Jednoduše vytvářejte vlastní tratě, sdílejte je online a utkejte se s vašimi přáteli.