Více obrázků

Spec Ops: The Line + DLC Fubar Pack (boxart)

Spec Ops: The Line + DLC Fubar Pack

Hodnocení: (0 lidí)
Žánr: akční
Velikost dat ke stažení: 6 144 MB
Lokalizace: anglicky
Vydavatel: 2K GAMES
Vývojáři: Yager Development
Aktivace (DRM): Steam

Cena: 199 Kč

Litujeme, ale tato hra není momentálně skladem. Zkuste to později nebo zadejte vaši emailovou adresu a my vás budeme informovat, jakmile bude hra opět v naší nabídce.

Popis hry

Spec Ops: The Line se odehrává v srdci zničené Dubaje. Kdysi místo bohaté elity se Dubaj stala obětí série zkázonosných písečných bouří. Ultramoderní architektura leží napůl pohřbená pod tunami písku. A právě ten bude hrát významnou roli při bojových situacích během celé hry, ať vám pomohou, nebo naopak přitíží.

Zatímco většina lidí prchla z téhle opuštěné pustiny, ještě před tím, než se písečné bouře stihly prohnat, Plukovník americké armády John Konrad a jeho věrná jednotka zůstala, aby chránila ty, kteří nemohou odejít. Neschopni kohokoliv zastihnout poté, co udeřila bouře, se americká armáda obávala, že plukovník Konrad a jeho tým jsou mrtví, dokud se neozval slabý signál, a tak začala záchranná operace.Jako kapitán Martin Walker budete muset spolu se svým týmem Delta Force proniknout do zrádné oblasti a přivést Konrada zpět domů. Překročte linii, kde se smrt a povinnost stávají jedním. Je to konec – vás i vašeho duševního zdraví – když vaše služba je u konce a tohle je to jediné, co vám zbývá.Hlavní rysy :

Speciální tým - tři postavy s různými dovednostmi, s jejichž pomocí musíte splnit zadaný úkol.

Příběh odráží dilema bez možnosti "správné volby", každé rozhodnutí je tak náročné a má své stinné důsledky.

Písečné bouře dynamicky mění prostředí misí, někdy otevírají nové cesty, jindy znatelně komplikují postup.

Unikátní prostředí zničené Dubaje, výškové budovy mohou poskytovat taktickou výhodu i představovat vysoké riziko.

Multiplayerová kampaň s dalšími módy.