Stronghold Crusader II (PC Steam) (boxart)

Stronghold Crusader II (PC Steam)

Hodnocení: (0 lidí)
Žánr: strategie
Lokalizace: anglicky
Vydavatel: ostatní
Aktivace (DRM): Steam

Cena: 29 Kč

Popis hry

Stronghold Crusader II je dlouho očekávaným pokračováním „hradní simulace“ Stronghold Crusader z roku 2002. Po dvanácti letech se série Stronghold vrací do pouští Středního východu, zhruba do roku 1189, a to s novým 3D herním enginem a realistickou destrukcí hradů zajištěnou fyzikálním enginem Havok. Stronghold Crusader II přináší nejen návykovou a rychlou hratelnost, ale také autentickou simulaci života na hradu známou z prvního dílu.

Toto pokračování, věrné svým kořenům, představuje real-time strategii ze staré školy skloubenou s budovatelskou strategií. Hrajte za nelítostného křižáka nebo arabského bojovníka za svobodu, využívejte smrtících kombinací vycvičených vojáků a ničivých obléhacích strojů a rozhodněte o osudu Svaté země. Veďte své muže do bitev jako Richard Lví srdce nebo syrský sultán Saladin ve dvou historických kampaních pro jednoho hráče s dynamickými událostmi, jako jsou tornáda nebo roje kobylek. Efektivní správou jednotek v poušti a obsazováním životně důležitých oáz získejte titul nejslavnějšího vojevůdce.

Budování nedobytných hradů: Navrhněte mocné pevnosti a zaplňte je zlomyslnými pastmi, abyste rozdrtili své nepřátele!
Režim šarvátky: Obléhejte nepřátele v rychlých nastavitelných šarvátkách proti umělé inteligenci.
Multiplayer až pro osm hráčů: Připravte ideální hru pro více hráčů – jak živých, tak řízených umělou inteligencí – odehrávající se na libovolné mapě ve vašem oblíbeném herním režimu.
Bojujte proti řadě vojevůdců řízených počítačem: K dispozici jsou postavy známé i zbrusu nové, každá se svou vlastní osobností, hradem a herním stylem.
Dvě příběhové kampaně: Veďte svoji armádu jako Richard Lví srdce nebo syrský sultán Saladin a rozhodněte o budoucnosti Svaté země.
Vydejte se na vlastní výpravu: Prokažte své dovednosti v sérii neustále náročnějších šarvátek v průběhu šesti předpřipravených kampaní.
Kooperativní hra: Při kooperativní hře si můžete rozdělit povinnosti související s budováním hradu, velením vojsku či správou surovin.
Hradní sandbox: Ponořte se do editoru map nebo režimu Volného budování a postavte ultimátní hrad bez obav z nepřátelského útoku.