Tom Clancys Ghost Recon: Future Soldier (PC) (boxart)

Tom Clancys Ghost Recon: Future Soldier (PC)

Hodnocení: (0 lidí)
Žánr: akční
Velikost dat ke stažení: 25,00 GB
Lokalizace: anglicky
Vydavatel: UbiSoft
Aktivace (DRM): UPlay

Cena: 199 Kč

Litujeme, ale tato hra není momentálně skladem. Zkuste to později nebo zadejte vaši emailovou adresu a my vás budeme informovat, jakmile bude hra opět v naší nabídce.

Popis hry

Taktická střílečka Ghost Recon: Future Soldier se bude odehrávat v patnáct let vzdálené budoucnosti, ve které prožívá Rusko státní převrat a Skandinávie bojuje o ropu. Tým Ghost je pod vaším velením, vtělíte se do role vojáka s přezdívkou Kozak a k dispozici dostanete schopné lidi. Ghost Recon: Future Soldier je novou formou války. Bojiště je ovládáno technologií zítřka a ten kdo ji ovládá, ovládá svět. Přidejte se k nejlepší vojenské skupině zítřka a ukažte svou sílu jako velitele.V roli seržanta Johna Kozaka budete bojovat po boku 3 operačních veteránů. Váš tým bude bojovat v 8 velkolepých lokalitách, od vedra a prachu v Africe po mráz a sníh na severním pólu. Stanete se profesionálním zabijákem s unikátní stealth výzbrojí a uměním brutálního boje tváří v tvář. Nabízet se vám bude špičková vojenská technika s více než 50 zbraněmi. Například jedinečný Exoskelet, který zlepšuje schopnosti vojáků a umožní jim vykonávat veškeré činnosti rychleji a účinněji, než zvládne jakýkoliv voják v dnešní době.Pomocí koordinace a využití několika různých pohledů snadno znásobíte údernou sílu a provedete rozsáhlé a dokonale devastující útoky. Nový Augmented Reality systém (A.T.L.A.S) umožnuje zobrazení v reálném čase, které poskytuje aktuální zpětnou vazbu na situaci na bitevním poli. W.A.R (Weapon Augmented Reality) je pak protějšek systému A.T.L.A.S., který umožňuje vojákům Ghosts synchronizovat v Cross-comu jakoukoliv zbraň, kterou využívají pravidelně. S touto silou budou moci předvádět smrtelné a dokonale synchronizované palby s pomocí Croos Target laseru, který identifikuje a zasáhne nepřítele, kterého vidí váš spoluhráč

Nové koordinační nástroje zajistí, abyste se spoluhráči sdíleli plány a myšlenky aniž byste řekli slovo. Budete mít k dispozici dvanáct hodin dlouhou kampaň pro jednoho hráče, nebo pro dvojici na jedné obrazovce (split-screen). Nejvíce zábavy pak nabídne režim pro hru 8 vs. 8 hráčů online. V něm dokonale zkombinujete čtveřici dovednostních tříd, bezpilotních strojů a individuálního vybavení.