Total War: Warhammer Limited Edition (PC) (boxart)

Total War: Warhammer Limited Edition (PC)

Hodnocení: (0 lidí)
Žánr: strategie
Lokalizace: anglicky
Vydavatel: SEGA
Aktivace (DRM): Steam

Cena: 879 Kč

Popis hry

Chaos Warriors DLC bude součástí základní hry Total War: Warhammer Limited Edition jako Preorder bonus a jako Free Week One bonus.

K aktivaci Chaos Warriors DLC dojde ihned po zadání kódu na Steamu - k předobjednávkám tedy nebudou distribuovány extra kódy na Chaos DLC.

Zákazníky upozorňujem především na to, že k aktivaci bonusu dojde jen v případě, že si hru na Steamu aktivují maximálně 7 dní po Day 1 (24.5.), tedy do 31.5.2016 19:00 hod.Total War: Warhammer je kombinací dvou velmi oblíbených her. Neviděný svět fantasie doplněný o strategické prvky, které si budete muset osvojit, abyste dovedli svůj národ k vítězství. Připravte se na obrovské bitvy plné jak klasických jednotek, tak i speciálních příšer a kouzel. Klasický svět se střetl s fantasy říší a vzniklo neobvyklé propojení, které dokáže společně vedle sebe harmonicky fungovat. Vyzkoušejte pevnost vaší aliance nebo se vrhněte vstříc jisté záhubě proti všem okolním nepřátelům. Budujte postupně své impérium a prožijte stovky hodin zábavy. Bitvy jsou velmi rozmanité díky velkému množství jednotek a odehrávají se v reálném čase, což přidá hře na dynamičnosti. Jedná se o první díl z trilogie, kde další dvě rozšíření vám umožní vytvořit ten nejobsáhlejší svět, který byl u těchto her kdy k vidění. Rukavice již byla vržena a tak nezbývá než se poprat s osudem a získat slávu i cenná vítězství pro svůj národ. Časy se mění, ale hrdinové zůstávají v paměti obyčejných lidí i ve starých zaprášených textech kronik.

Co nás čeká?

Cenami ověnčená série Total War i po 15 letech své existence nabízí zcela unikátní kombinaci obřích bitev v reálném čase a návykové tahové kampaně, v níž se snoubí státnictví a politika s postupným budováním říše.

Nezměrně propracovaný a bohatý svět Warhammeru oznamuje příchod nové éry série Total War. Kromě tisíců válečníků se po bojišti prohánějí gigantické příšery, létající monstra, legendární hrdinové a magické bouře a střetávají se v taktických bitvách v reálném čase.

Ať už se rozhodnete hrát za kohokoliv a ať už povedete tažení proti jakémukoliv protivníkovi, zapojíte se do konfliktu, který hrozí rozervat samotné předivo reality.

Nové možnosti hry, jako jsou létající pevnosti a příšery.