Unreal Tournament III Black (PC) (boxart)

Unreal Tournament III Black (PC)

Hodnocení: (0 lidí)
Žánr: akční
Lokalizace: anglicky
Vydavatel: Midway
Aktivace (DRM): Steam

Cena: 149 Kč

Litujeme, ale tato hra není momentálně skladem. Zkuste to později nebo zadejte vaši emailovou adresu a my vás budeme informovat, jakmile bude hra opět v naší nabídce.

Popis hry

Unreal Tournament 3 je zábavná 3D akce od společností Midway a Epic, která nabídne mix nejlepších a nejoblíbenějších prvků z původních UT 99 a UT 2004. Hra využívá Unreal 3 Engine technologie, která tvůrcům nabídla možnosti a tvůrčí volnost, jakou dříve neměli. V tomto díle se můžete těšit na spoustu vylepšení a novinek, které vám hraní určitě zpříjemní. Počítejte s tím, že nepřátelé budou mnohem agresivnější a tím pádem i nebezpečnější. Potěší velké množství nových super zbraní a vozidel, které si užijete v různých herních módech jako například oblíbený Deathmatch, týmový Deathmatch nebo třeba klasický Capture the Flag. Titul nabízí jak single player tak i multiplayer.Unreal Tournament 3 je jednoznačně skvělé pokračování série s perfektní, nervy drásající atmosférou. V kombinaci s excelentním designem map a parádním audiovizuálním zpracováním je jasnou volbou pro všechny milovníky multiplayeru ale i příznivce akčních her.

Verze Black Edition obsahuje Titan pack, který nabízí nové možnosti jako například jedenáct zbrusu nových map pro všechny možné multiplayerové módy nebo dva módy Greed a Betrayal. Navíc se dočkáte i dvou nových postav a mnoha dalších skvělých vylepšení.