World of Warcraft: Battlechest V5.0 (PC) (boxart)

World of Warcraft: Battlechest V5.0 (PC)

Hodnocení: (0 lidí)
Žánr: RPG
Lokalizace: anglicky
Vydavatel: Blizzard
Aktivace (DRM): Battle.net

Cena: 299 Kč

Litujeme, ale tato hra není momentálně skladem. Zkuste to později nebo zadejte vaši emailovou adresu a my vás budeme informovat, jakmile bude hra opět v naší nabídce.

Popis hry

World of Warcraft: Battle Chest obsahuje základní hru a první čtyři datadisky(k plnohodnotnému hraní je nutné koupit poslední datadisk Warlords of Draenor)

Umožní vám hrát do 90. úrovně (maximum je 100)

Hru je možné hrát pouze přes internet, je nutné platit měsíční poplatky kreditní kartou, herními kupóny (prvních 30 dnů je zdarma), nebo nově je možné herní čas kupovat za herní měnu.

Kolekce obsahuje:
World of Warcraft
World of Warcraft: The Burning Crusade
World of Warcraft: Wrath of the Lich King
World of Warcraft: Cataclysm
World of Warcraft: Mists of PandariaOd krvavých událostí popsaných ve hře Warcraft III: Reign of Chaos uběhly čtyři roky a světem Azeroth se opět šíří napětí. Bitvami znavené rasy by rády začaly s obnovou svých poničených říší, ale zemi začíná zaplavovat nová hrozba – starobylá a vražedná.
World of Warcraft je online RPG zasazené do proslulého světa Azeroth. Hráči se ujmou rolí hrdinů světa Warcraft a budou prozkoumávat jeho rozlehlé končiny, bojovat s nepřáteli a plnit různé úkoly. Vzhledem k tomu, že World of Warcraft spadá do škatulky „masivní hra více hráčů“, mohou se jedním jediným světem procházet tisíce hráčů najednou. Je jen na nich, zda se budou vypravovat za dobrodružstvím spolu, nebo se budou navzájem utkávat v mohutných bitvách ve snaze získat vetší moc a slávu – uzavírání spojenectví a sdružování do komunit bude čistě v jejich vlastní režii.