Zaklínač 3: Divoký Hon (PC) (boxart)

Zaklínač 3: Divoký Hon (PC)

Hodnocení: (0 lidí)
Žánr: RPG
Velikost dat ke stažení: 40,00 GB
Lokalizace: české titulky
Vydavatel: ostatní
Vývojáři: CD Projekt SA
Aktivace (DRM): GOG.com

Cena: 569 Kč

Litujeme, ale tato hra není momentálně skladem. Zkuste to později nebo zadejte vaši emailovou adresu a my vás budeme informovat, jakmile bude hra opět v naší nabídce.

Popis hry

Věrní fanoušci ušetří až 100 Kč!
Každý, kdo v systému digitální distribuce www.click2play.cz zadá klíč elektronické registrace ke hře Zaklínač 1, dostane slevu 50 Kč. Dalších 50 Kč ušetříte, pokud totéž učiníte i s klíčem k Zaklínači 2. Celkově tak můžete mít hru až o 100 Kč levněji.

Pokud jste si hru zakoupili na c2p, stačí pro slevu zadat váš cd klíč.

(po přihlášení na svůj účet klikněte na moje hry a do políčka Uplatnit kód zadejte svůj klíč, získáte tak kredity, které můžete uplatnit při nákupu hry)

Zakoupením hry získáte řadu bonusů



Hra 100% bez ochrany

BONUS: 16 balíčků DLC zdarma pro všechny!

Máme rádi, když aktualizace neustále zlepšují zážitek, a víme, že všichni hráči rádi dostávají bezplatný obsah, díky kterému obdržíte víc, než kolik jste zaplatili. První balíčky DLC (2 z plánovaných 16) vyjdou 20. května: Sada temerské zbroje (včetně zbroje pro koně) a Sada vousů a účesů pro hlavního hrdinu Geralta. Zbytek DLC bude vycházet v podobných balíčcích každý týden. Hráči budou mít nárok na bezplatná DLC bez ohledu na to, jestli si hru pořídili v rámci předobjednávky, nebo až po vydání.

BONUS: The Witcher: House of Glass
digitální komiks ZDARMA
Komiks The Witcher: House of Glass od autora Paula Tobina a výtvarníka Joe Queria s obálkou od Davea Johnsona rozšiřuje svět známý z úspěšné knižní a videoherní série a představuje strhující příběh plný dobrodružství, hororu a záhad.
Dostupné ihned

BONUS: Rozšířený soundtrack se 4 exkluzivními skladbami
Užijte si dodatečných 11 minut hudby složené Marcinem Przybyłowiczem a polskou folk-metalovou skupinou Percival (pojmenovanou podle postav ze zaklínačských románů) a ponořte se do dech beroucího světa hry Zaklínač 3: Divoký hon!
4 exkluzivní skladby dostupné ihned; celý soundtrack k dispozici po vydání

BONUS: Oficiální papírové figurky The Witcher
od předních papírových návrhářů Tougui
Šest šablon v PDF pro vystřihovací figurky Geralta z Rivie, Triss Ranuncul, Yennefer z Vengerbergu, Ciri – Lvíče z Cintry, Eredina z Divokého honu a lesního ducha lešena. Připravte se ozdobit své poličky jen s pomocí lepidla, nůžek a snadné montáže.
Dostupné ihned

BONUS: Vysoce kvalitní digitální artbook
s více než 200 stránkami původních kreseb
Tento digitální artbook je dokonalým průvodcem světem Zaklínače. Toto úchvatné album plné nákresů, návrhů a zákulisních komentářů od výtvarníků vás provede Geraltovým světem dech beroucích detailů a překvapivé krásy.
Dostupné po vydání

+ Artworky
Některé dosud nezveřejněné artworky ze hry.
+ HD pozadí na plochu
Na míru šitá pozadí s dosud neviděnými motivy
+ Avatary
Profilové obrázky na sociální sítě pro fanoušky Zaklínače 3.
+ Bonusová videa
Video o tvorbě hry a všechny trailery v 1080p.
+ Mapa světa
Podrobná mapa celé oblasti, která vám pomůže na cestách.





Zaklínač 3 Divoký Hon
Korunní úspěch žánru RPG
snoubící dospělý nelineární příběh s rozsáhlým otevřeným světem!

Jedinečný románový příběh
s více než 100 hodinami hraní
Zaklínač 3: Divoký hon je příběhová hra na hrdiny příští generace s rozsáhlým světem, zasazená v graficky úchvatném vesmíru plném významných rozhodnutí a vlivných následků. Svět je v plamenech, zatímco císař Nilfgaardu proniká do srdce severních království. Geralta z Rivie pronásleduje nemilosrdný nepřítel – Divoký hon, mýtická kavalkáda přízračných jezdců, zvěstovatelé zkázy schopní srovnat se zemí celé osady jen přes noc. Geralt, jehož ženou hluboké osobní pohnutky, musí najít cestu bludištěm nepřátelských sil a najít a ochránit člověka, o kterém se zmiňuje prastaré proroctví.

Obrovský otevřený svět bez hranic,
který můžete zkoumat dle libosti
Drsný a nemilosrdný svět, ve kterém se toto dobrodružství odehrává, představuje nové standardy co do velikosti, komplexnosti ekosystému a smysluplné nelinearity. Prožijte realistické střídání dne a noci, pozorujte změny počasí, které ovlivňují hratelnost, a dobuďte bohaté prostředí pomocí tajných zaklínačských znalostí. Rozviňte své jedinečné zaklínačské schopnosti a upravte si hratelnost podle vlastního stylu: lovte krvežíznivá monstra a rozvíjeje své charakteristické bojové strategie, používejte mocnou bojovou magii a prosekejte se k vítězství ve skutečně neomezeném otevřeném světě. Procházejte se, plavte, jezděte a plachtěte, vydejte se na legendární výpravu a získejte epické odměny. Ovládněte hru: jděte kamkoliv, dělejte cokoliv!